Akce na měsíc červen

Plánované akce na měsíc červen:

1. 6. 2023 Den dětí - Na školní zahradě bude připraven dopolední program pro děti ve spolupráce se studenty střední pedagogické školy AGC. Děti budou plnit úkoly a pohybové činnosti. Na závěr je čeká sladká odměna. Děti mohou mít trika s krátkým rukávem v barvách své třídy (Srdíčko - červená, Sluníčko - žlutá, Čtyřlístek - zelená, Balónek - modrá).

2. 6. 2023 Pro děti ze tříd Čtyřlístek a Balónek přijede ráno výletní autobus a zaveze děti do krásné přírody Opárenského údolí. Děti projdou Opárenským údolím a naučnou stezkou u Lovoše, kde je opět vyzvedne autobus a zaveze děti zpět do MŠ.

7. 6. 2023 Ve středu se vydají děti ze třídy Čtyřlístek do sportovního areálu Anger v Teplicích, kde pro ně bude připraven sportovní program - Šampionát míčových her. Připravené jsou soutěže a hry, drobné ceny, sladkosti a maskot. V případě nepříznivého počasí bude program přesunut do prostorů Sokolovny na Letné. 

8. 6. 2023 Ve čtvrtek se část dětí ze třídy Balónek ráno vydá na teplikcé dopravní hřiště v Proseticích, kde si vyzkouší provoz na silnici i chodníku. Seznámí se s fungováním semaforů a základními pravidly chování na ulici.

12. 6. 2023 Bude probíhat školní focení všech tříd. Budou se fotit celé třídy (společné foto). 

15. 6. 2023 Rozloučení s předškoláky - Na školní zahradě se společně rozloučíme s předškoláky, kteří nám v září nastoupí na základní školy. Akce začne v 15:00hodin. Děti si připravují malá představení v podobě zpěvu, tance, a tím vším zakončí tento školní rok. 

19. 6. 2023 Do naší školky zavítá Divadlo "Ondřej" s pohádkou Křížem krážem oceánem. Děti se seznámi s mnoha obyvately oceánu a čeká na ně i pirátské dobrodružství. 

V průběhu měsíce se bude konat třídní focení. Termín bude upřesněn.